DMStart

Awatar użytkownika
jevkoo
Administrator
Posty: 482
Rejestracja: 2009-05-17, 19:28
Lokalizacja: Skoczów

DMStart

Post autor: jevkoo »

DM Start działa następująco:
1) uruchomienie programu sprawdza plik program.ini grupa [INTERNET UPDATE]
2) Czyta UPDATE DOWNLOAD PATH – zawartość katalogu jest porównywana z zawartością lokalną. Nowsze pliki są kopiowane
3) System czyta REPORT PATH to ścieżka do raportów, które są w momencie aktualizacji ściągane do lokalnego katalogu raportów Robimy tak jeśli siec jest mało wydajna i korzystanie z katalogu sieciowego utrudnione
4) OBJECT SUBFOLDER to podfolder raportów, aktualizacji etc. jeśli są one właściwe dla stanowiska, hotelu. (często nie potrzebujemy wszystkich bibliotek dla POS lub raporty mają inną strukturę) Wtedy wgrywa standardowe pliki plus plik z subfolderu
5) LAUNCHER SUBVERSION W skrócie aktualizacja będzie podmieniała 64 (domyślny) na 32 bit i od momentu kolejnego uruchomienia DMStart jest 32 bitowy.
6) MESSAGE=komunikat pojawiający się gdy MESSAGE ACTION > 0. MESSAGE ACTION=2 blokuje uruchomienie programu PROGRAM NAME wyświetlając tylko komunikat
AJP_Kuba
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: 2009-06-05, 07:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: DMStart

Post autor: AJP_Kuba »

1. Jest UPDATE PATH= oraz UPDATE DOWNLOAD PATH=
Z tej pierwszej pliki są pobierane, z drugiej - nie zauważyłem.
2. OBJECT SUBFODLER= próbowałem użyć do wgrywania zaktualizowanych licencji, ale bez skutku. Zakładałem, że istotne może być rozszerzenie pliku (dll, może exe), ale dll tez nie jest pobierany.

Co może tu być istotne:
- moje foldery wskazane w tych ścieżkach są lokalne (C:\upload\test)
- mam w program.ini wiele profili uruchamiania programu (ścieżki definiuję w zmiennych bez numeru profilu).
Jakub Pośniik
AJ Plus
https://ajp.com.pl
AJP_Kuba
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: 2009-06-05, 07:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: DMStart

Post autor: AJP_Kuba »

1. Jest UPDATE PATH= oraz UPDATE DOWNLOAD PATH=
Z tej pierwszej pliki są pobierane, z drugiej - nie zauważyłem.
2. OBJECT SUBFODLER= próbowałem użyć do wgrywania zaktualizowanych licencji, ale bez skutku. Zakładałem, że istotne może być rozszerzenie pliku (dll, może exe), ale dll tez nie jest pobierany.

Co może tu być istotne:
- moje foldery wskazane w tych ścieżkach są lokalne (C:\upload\test)
- mam w program.ini wiele profili uruchamiania programu (ścieżki definiuję w zmiennych bez numeru profilu).
Jakub Pośniik
AJ Plus
https://ajp.com.pl
Awatar użytkownika
jevkoo
Administrator
Posty: 482
Rejestracja: 2009-05-17, 19:28
Lokalizacja: Skoczów

Re: DMStart

Post autor: jevkoo »

Object subfolder służy tylko do raportów.
UPDATE DOWNLOAD PATH nie jest używany.
ODPOWIEDZ