Dodawanie numeru wewnętrznego oraz roli podmiotu

Moderatorzy: jacqueline, plazaweb

Awatar użytkownika
jevkoo
Administrator
Posty: 546
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:28
Lokalizacja: Skoczów

Dodawanie numeru wewnętrznego oraz roli podmiotu

Post autor: jevkoo »

Numer wewnętrzny i rola podmiotu przy wysyłce KSeF

Podczas eksportu do KSeF niezbędne jest czasami podanie roli podmiotu np. dostawca, pracownik oraz numeru wewnętrznego.

Wszystkie te numery podajemy w formatce firma/płatnik jak na rysunku niżej.

Obrazek

Gdzie
1. Podmiot numer wewnętrzny klienta
2. Rola podmiotu (odbiorca, JW, pracownik)
3. ID Wew. podmiotu w formacie: 10 cyfr NIP + - + 5 cyfr, np. 8862461677-07805.

System będzie ostrzegał przed błędnym formatem ID Wew, ale nie bezie kontrolował jego poprawności w KSeF przed wysyłką.

Wróć do „Podręcznik użytkownika”