Zamknięcie doby i wysyłka do KSeF

Moderatorzy: jacqueline, plazaweb

Awatar użytkownika
jevkoo
Administrator
Posty: 546
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:28
Lokalizacja: Skoczów

Zamknięcie doby i wysyłka do KSeF

Post autor: jevkoo »

Plaza umożliwia jednorazowa wysyłkę dokumentów do KSeF i sprawdzenie UPO.
Podczas zamknięcia doby Gonzalez zaznaczyć "wyślij do KSeF"

Obrazek

Zaznaczenie będzie automatyczne, jeśli uwzględniono to w konfiguracji. W innym przypadku należy zaznaczyć ręcznie.

Wróć do „Podręcznik użytkownika”